Vestuvių nuotraukos ir jų įvertinimai

 

 

           Apie vestuvių fotografo Arvydo darbus mes žinojome jau seniai. Todėl artėjant mūsų gyvenimo šventės dienai net nebuvo kilę jokių dvejonių, kokį fotografą pasirinkti. Ir tikrai neapsirikome ! Išvydę savo vestuvių nuotraukas, mes negalėjome atsidžiaugti kiekviena užfiksuota akimirka, kurioje atsispindi tikri jausmai ir nesuvaidintos šypsenos. Mes galime drąsiai teigti, kad Arvydo atliekamo darbo rezultatai yra tinkama investicija į malonius prisiminimus, kuriuos bet kada sužadins atverstas nuotraukų albumas. 
 
                                                                                                                         Neringa ir Ramūnas

 
 

       Vestuvių fotografą ilgai rinktis nereikėjo, vos tik užėjome į Arvydo internetinę svetainę, pamatėme nuotraukų galeriją - tapo aišku, kad tai ir bus mūsų fotografas. Laimei, tai dienai jis nebuvo uzimtas:). Dabar turime nepaprastai gražias, meniškas nuotraukas. Tokias nuotraukas, manau, gali padaryti tik fotografas profesionalas. Gavome tikrai nemažai nuotraukų ir visos skirtingos. Visi kas žiurejo, o žiūrejo tikrai labai daug žmonių: giminės, kaimynai,draugai,draugų draugai, net ir nepažįstami žmonės (pvz. internete) - visi tik gyrė, kad nuotraukos fantastiškos. Jas galim žiurėti ir žiureti - nepabosta! O šiaip, Arvydas - labai mielas, paprastas, nuoširdžiai dirbantis savo darbą žmogus. Linkime Jam sėkmės, ir dar ilgai džiuginti jaunuosius gražiomis vestuvių nuotraukomis !

                                                                                                                    Rūta ir Raimundas

 
 

         Žinome, kaip svarbu turėti gerą forotografą, kad įamžintų vieną svarbiausių gyvenimo įvykių. Mes fotografą išsirinkome per internetą, atrodė nepatikimas būdas, be jokių rekomendacijų..., bet kai susitikome pabendrauti, visiems nuo tada sakėme, kad nežinome kodėl, bet dėl fotografo mums ramu.
         Neapsirikome - tikrai galime drąsiai rekomenduoti - dirba profesionaliai (daug fotografuoja, įdomios kompozicijos, tikrai padaro gražias nuotraukas), bet viską daro subtiliai - nesijautėme, kad svarbiausias čia fotografas, kuris tik tampo fotografuotis ir su žmonėmis pabendrauti neduoda. Tikrai fotografas buvo visur, bet toks neįkyrus, nepastebimas. Norime pasakyti gera buvo su juo dirbti, toks tikrai širdies žmogus. O ir rezultatas nenuvylė, kasdien albumą žiūriu ir taip faina, faina darosi ir norisi vis pakartoti. Dėkojame  už puikias ir kokybiškas nuotraukas.
                      
                                                                                                                        Tomas ir Renata

 
 

      Norime padėkoti jums už nuostabias nuotraukas. Jūsų profesionalus darbas mūsų šventę padarė tik nuotaikingesnę ir gražesnę. Atlikote viską taip puikiai, kad net patikėti negalėjome, jog mūsų nuotraukos tokios gražios! Nuotraukos ypatingos, kiekvieną kartą pažiūrėjus sugrįžtame į mūsų šventės dieną ir už tai jums esame labai dėkingi. Ačiū jums.
 
                                                                                                                 Kristina ir Mindaugas

 
 

         Nuoširdžiai dėkojame už FANTASTISKĄ foto albumą ir nuotraukas. Tai, ką išvydome, pranoko bet kokius mūsų lūkesčius. Tikrai nesitikėjom tokios aukstos kokybės nuotraukų, šauniai "pagautų" kadrų, jų įvairovės. Likom sužavėti fotografo profesionalumu, įdėjų gausa ir dar daug kuo, kas padarė mūsų šventę nepakartojama. Jei reikėtų rinktis, net neabejodami rinktumėmės jus, Arvydai, būti mūsų fotografu, kad ir kiek tai bekainuotų. Dėkojame už nepakartojamą dovaną visam gyvenimui!!! Tūkstantį kartų sėkmės !!!

                                                                                                                 Justė ir Andrius

 
 

          Parašysiu atvirai - dar prieš vestuves kai visi sužinojo, kiek mes už vestuvių foto mokėsime - išvadino mus kvailais :) Kad labai brangu ir pan., kad tokių kainų nėra... tačiau tik išvydę nuotraukas suprato, jog pasirinkome ne veltui. Nuotraukos nuostabios, kaip aš sakau - ne eilinės :) Džiaugiamės, jog nepagailėjome pinigėlių ir pasirinkome profesionalų fotografą. TAI kokybė ir profesionalumas KARTU.

                                                                                                                 Laura ir Darius.